Kontakta Kundia

Kundia AB

Drottninggatan 75
111 60 Stockholm
Tel. 08-5220 3370

www.kundia.com
info@kundia.com

Frågor?

Kontakta Victor på e-mail
eller 08-522 03 37

Här finns vi

Kundia-karta

Vägbeskrivning till Drottninggatan 75

Tunnelbanan

  • T-centralen, Hötorget, Rådmansgatan eller Odenplan. Det tar ca. 5-7 min att gå.


Buss

  • Nr. 50 och 69 till Norra Bantorget.
  • Nr. 57 till Adolf Fredriks kyrka.
  • Nr. 1 till Kungsgatan.

Vi på Kundia

Victor Rivero, CEO
victor.rivero@kundia.com

Nayades Afonso, CFO
nayades.afonso@kundia.com

Victor Tinnerstedt, Försäljning
victor.tinnerstedt@kundia.com 

Alexandra Victorsson, Rekryteringssansvarig
alexandra.victorsson@kundia.com

Hanna Victorsson,
Ekonomi/Bemanningsansvarig 
hanna.victorsson@kundia.com

Nevardo Acevedo, Serviceledare
nevardo.acevedo@kundia.com